VÝLET NA HORY

Lyžařský výcvik oddílů všestrannosti (včetně florbalu) pro žactvo, dorost, po dohodě i pro předškolní děti - 5.2.-9.2.2012 - Postalm - rakouské Alpy


V únoru již po deváté proběhne lyžařský výcvik členů všestrannosti.


Cena je 5300Kč

V ceně je zahrnuta doprava luxusním autobusem, ubytování přímo v lyžařském areálu (cca 300m od sjezdovek), 5-denní permanentka, aktreditované instruktorky lyžování a snowboardingu, strava 3x denně vč. pití - snídaně švédský stůl, k obědu a večeři je vždy k hlavnímu jídlu ještě na výběr v bufetu několik druhů zeleninových salátů, koláčky a pod.(vše se dá přidávat). Pití je jen k jídlu, ale vezmeme sebou šťávu a balené vody, budeme dětem připravovat pití i mimo, aby měly dostatek tekutin.

Navíc zdarma nabízíme pomoc školákům s vypracováváním úkolů, které dostanou. Středoškolákům můžeme pomoci s doplněním zameškaného učiva. Doučování angličtiny.


Termín je 5.2. - 9.2.2012, což znamená, že školáky z Prahy 7 by bylo třeba na 4 dny uvolnit ze školy. Pololetní prázdniny jsou v pátek 3.2. a jarní prázdniny pro Prahu 7 začínají hned v pondělí 13.2.12.

Odjezd je naplánován na 6:15h, na místo dojedeme kolem 13:00h. Ubytujeme se a po krátkém odpočinku po cestě se vydáme na svah. Poslední den půjdeme dopoledne lyžovat a odpoledne vyrazíme zpět do Prahy, kam dorazíme kolem 23:00h.

Lyžařské středisko Postalm je ideální jak pro úplné začátečníky, tak i pro výborné lyžaře. Začátečníci ocení jezdící pás místo vleku, na ostatní zde čeká několik sjezdovek s vlekem "kotva" a jedna čtyřsedačková lanovka vedoucí na nejvyšší bod areálu. Naše instruktorky areál navštěvují již několik let, mají s ním velice dobré zkušenosti. Areál se pyšní mnoha sněžnými děly, proto i když je málo sněhu, svahy jsou vždy zasněženy a skvěle upraveny. Jen zřídka člověk narazí na frontu na vlek, Rakouská střediska nejsou přelidněná, jak to známe z Čech.


POZOR !!! - děti do 15 let musí mít vystaven cestovní pas, všechny děti musí mít s sebou povinně lyžařskou helmu

Přihlášku si můžete stáhnout zde. Pro více informací volejte Ing.Evě Petrové na tel.777 804 800 nebo piště na e-mail eva.petrova@tiscali.cz

Vyplněnou přihlášku a zálohu ve výši 3000Kč přineste, prosím, do 18.10.2011, doplatek do 15.12.2011


Podívejte se na fotografie z pobytu našich instruktorek v Postalmu z ledna tohoto roku.