PROSTORY K PRONÁJMU

VELKÝ SÁL

Tělocvična, ve které lze provozovat bezpočet sportů. Rozměr 15x23m, z vybavení můžeme uvést: koše na basketbal, sloupky i síť na volejbal, brány na malý i velký florbal, žebřiny, žebřík, duchny a vybavení na skok vysoký, kůň, stůl, trampolína, kruhy, lano, tyče, švédské bedny, kozy, bradla, lavičky, odrazový můstek, žíněnky, gymnastický koberec. Tělocvična je ozvučena aparaturou 2+8 aktivních reproboxů, CD a MC přehrávač, možnost zapojení až 4 mikrofonů, mixpult, vlastníme také pódium. Možnost pořádání společenských akcí, plesů.

PŘÍSÁLÍ

Menší tělocvična, 6,5x23m, vybavená kobercem, zrcadlovou stěnou, žebřinami, baletní tyčí. Na zadní stěně je lezecká stěna (2,5m bouldering a 5,6m stěna), lezecké vybavení lze po domluvě zapůjčit.

BALETNÍ SÁL, 1.patro

Tělocvična, cca 6,3x21m, speciálně upravená pro tancování, speciální porvch "baletizol", žebřiny a mobilní baletní tyče, velmi světlá (okna ze tří stran a balkon).

KONFERENČNÍ MÍSTNOST

(Sokolský klub) Menší útulná místnost vybavená stoly do písmene "T" i s ubrusy, 16+6 míst k sezení, při rozložených stolech 3x10 míst, bílá tabule (i s klipem na papíry), barpult, varná konvice, voda, nádobí zapůjčíme dle dohody.

KANCELÁŘSKÉ PROSTORY

Vybavené moderním kancelářským stolem, telefonem, kancelářskou skříní (patří oddílu MG, po domluvě lze využívat). Výhled je na Stromovku, jedná se o velmi klidné místo

Dále lze po dohodě pronajmout jiné místnosti, například hernu stolního tenisu (stůl a síť tam je, ostatní vybavení lze zapůjčit), případně i jiný Vámi vybraný prostor.

ZÁZEMÍ BUDOVY

V suterénu jsou šatny pro muže a ženy, sprchy, 3xWC, stanoviště služby, konferenční místnost, herna stolního tenisu, boxerna. V přízemí se pak nachází Velký sál, přísálí, lezecká stěna, kanceláře, 1xWC, kancelář Sokola Praha VII. V prvním patře se nachází malá (taneční) tělocvična, galerie nad velkým sálem, kanceláře, 2xWC.

Veškeré sociální zařízení budovy je po celkové rekonstrukci (automatické světlo, bezdotykové pisoáry).

Máte-li zájem o pronájem některé z místností, volejte Ing.Evu Petrovou na tel. 777 804 800